logo

UniGears™

Fachowi, szybcy - Profesjonalni

Sprawdź nas!

UniGears™

UniGears™ jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowaną firma tuningową w Polsce.
Wolni od kompromisów związanych z produkcją masową, tworzymy „szyte na miarę” komponenty, które spełniają najwyższe standardy. Łączymy tym samym ekskluzywny wymiar przyjemności z nieograniczoną przydatnością do codziennego użytkowania.

W swoich samochodach, UniGears™ szczególną uwagę przywiązujemy do zrównoważonego wkładu elementów w efekt końcowy. Maksymalna możliwa moc silnika nie jest naszym podstawowym celem - wysokie osiągi na drodze muszą być osiągnięte bez strat poziomu bezpieczeństwa lub niezawodności, nawet przy maksymalnym obciążeniu. Właśnie dlatego dajemy gwarancję na tuning osiągów nowych samochodów.

Oferta firmy obejmuje wysokogatunkowy tuning samochodów BMW, Mercedes, Mazda, Dodge, Ford, Audi.


Firma także ma udział w tuningu części dla motocykli.

Z oferty można wybrać zarówno pojedyncze komponenty takie jak: podwozie, sportowe układy wydechowe albo felgi z lekkich stopów tak jak i całkowite samochody oraz zestawy poprawiające osiągi dla silników benzynowych i diesla. Kosztowne i wymagające dużo pracy przebudowy są przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę bezpośrednio w raju. Części firmy UniGears™ są dostępne jako towar wyłącznie importowany w ponad 50 krajach.